„(…) proces twórczy zawarty w tworzeniu działa uzdrawiająco, a podstawą tego procesu jest to, że większość ludzkich myśli i uczuć wyraża się bardziej w obrazach niż słowach. Dzięki temu ludzie zajmujący się tworzeniem lepiej radzą sobie ze stresem i urazami psychicznymi, nabywają zdolności poznawcze i doznają objawów radości, jaką daje obcowanie ze sztuką”.

W. Szulc, Historia Arteterapeutyki, „Edukacja i Dialog”, 8/2006

Translate

piątek, 30 października 2015

NIE MA JUZ PROBOWANIA.., czyli waznosci slowa ciag dalszy... ;)

witajcie,
chciałam napisać: to moja próba szydełkowej biżuterii...


ale właśnie wyrzuciłam z prywatnego słownika słowo spróbuję...  zakłada to, że zostawiam furtkę na rezygnację z celu... poddam się przy pierwszych kłopotach, no i usprawiedliwienie się: przecież próbowałam... zatem wymieniam spróbuje na decyduje się, zrobię... zwłaszcza, ze porażki nie istnieją... ;)
przed państwem szydełkowe korale-tuby...
trochę zabawy z nimi było :)


dla zdecydowanych na szydełkową przygodę podpowiadam: to połączone małe prostokąciki, którymi obszyłam kawałek sznurka z marketu budowlanego... zakończone pętelką i guzikiem ;) pod spodem na tle niebieskim... nieco niewyraźnym, bo fota robiona samemu do lustra, o zwierciadło naprzeciw okna itp., itd.

w następnym odcinku obiecane lokum dla zakochanej pary plus mitemki :) czyli ciąg dlaszy radosnych kolorów na jesień... :) no, chyba że mnie natchnie na zadumę... ;)
wysyłam trochę ciepła... :*

5 komentarzy:

 1. Bardzo optymistycznie zakręcona biżuteria! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że zabawy a nie udręki:))) efekt uzyskałaś świetny!:) naprawdę fajnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna, kolorowa biżuteria :-) Wspaniałe korale.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się rozwaga w dobieraniu słów. Terapeuci by rzekli "psychologia pozytywna". Ale dużo w tym racji mają, trzeba się pozytywnie nastrajać i dalej pomysłową biżuterię szydełkować:))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo :)