„(…) proces twórczy zawarty w tworzeniu działa uzdrawiająco, a podstawą tego procesu jest to, że większość ludzkich myśli i uczuć wyraża się bardziej w obrazach niż słowach. Dzięki temu ludzie zajmujący się tworzeniem lepiej radzą sobie ze stresem i urazami psychicznymi, nabywają zdolności poznawcze i doznają objawów radości, jaką daje obcowanie ze sztuką”.

W. Szulc, Historia Arteterapeutyki, „Edukacja i Dialog”, 8/2006

Translate

niedziela, 18 października 2015

APLIKACJA KROK PO KROKU.., czyli o poceszeniu przez dokladne instrukcje...

witajcie :)
nie zniechęcona przez fistaszkową świnkę (dziękuje za słowa otuchy) poszukałam w necie czegoś łatwego do uszydełkowania... i znalazłam... :) na stronie Venduli - jak zrobić słodką aplikację - krok po kroku... :)


uwielbiam prace tej kobietki :) o ile na siebie wkładam coś raczej szaro-buro-granatowo-czarnego ( w dowolnej kombinacji), to zawieszenie na siebie kolorowego gadżetu to jest to, co Gizrapki lubią najbardziej :) a Vendula takie właśnie gadżety robię :) kilka wzorów aplikacji daje za free... grzech nie skorzystać ;)
lalunia jest dosc duża - ok. 17 cm... można naszyc na torbe, sweterek... dla dziewczynki - bez problemu... a ty, nieco starsza dziewczynko, nosiałabys dumnie? ;D


wysyłam mnóstwo ciepła :*

11 komentarzy:

Dziękuję za każde słowo :)