„(…) proces twórczy zawarty w tworzeniu działa uzdrawiająco, a podstawą tego procesu jest to, że większość ludzkich myśli i uczuć wyraża się bardziej w obrazach niż słowach. Dzięki temu ludzie zajmujący się tworzeniem lepiej radzą sobie ze stresem i urazami psychicznymi, nabywają zdolności poznawcze i doznają objawów radości, jaką daje obcowanie ze sztuką”.

W. Szulc, Historia Arteterapeutyki, „Edukacja i Dialog”, 8/2006

Translate

czwartek, 14 sierpnia 2014

IT'S FINISHED.., czyli o dokańczaniu zaczetego i ukladaniu sie na wrzesien...

hello... 
wyhaftowane, zszyte, przedłużone, powieszone... it's done!
oto one - moje nowe ulepszone firanki... ;D chociaż... fotka nie poddaje jej uroku... :/


bo też trudno zrobić dobre zdjęcie pod światło...


chciałam po prostu przedłużyć te "makarony" i żeby pasowało do pokrowca na kanapę... i ogólnego wystroju na nutę ludową...  a krawcowa ze mnie mierna... udało się troszeczkę?


to za oknem to mój mini balkonik... całe 40 cm :) troszkę kwiatów, przyrząd do wieszania prania (po remoncie i ociepleniu budynku zrobili nam wszystkim), trawnik i miejscowy trzepak... 


to już końcówki moich wielkich projektów na ten rok... teraz siedzę nad produkcją papierów do pracy - co dobre, szybko się kończy... już niedługo wrzesień i orka na ugorze... ;)
wysyłam mnóstwo ciepła :*

9 komentarzy:

 1. No powiem Ci, że ciekawie to sobie wymyśliłaś! Te "badyle" z tego Twojego haftu bardzo mi chodziły po głowie, aż stały się inspiracją :P Wkrótce wyjawię tajemnicę :P Wracając - obiecaj, że trochę tu pozaglądasz i jakiś wianek, kartkę albo jakieś "dziergadełko" pokażesz czasami? Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja juz mam co pokazać... :D zdecydowanie bardzo będę potrzebować odskoczni od pracy... nie bój nic... szybko się mnie nie pozbędziecie... ;)

   Usuń
 2. Świetnie to wygląda, fajnie, że pokazujesz efekt końcowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie to wygląda!
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezwykle urocza firanka:) haft godny podziwu, co czynię:-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde słowo :)